top of page

GIPEX GÜNCEL

ındıtex.png

INDITEX DENETİM SONUCU

Bestelast Tekstil olarak sahip olduğumuz 'INDITEX ONAY BELGESİ' için periyodik olarak tabi tutulduğumuz denetim sürecini başarıyla tamamlanmış bulunmaktayız.

Bir önceki denetim sürecimizde 'C Sınıfı' olarak aldığımız sosyal denetim sonucunu 'A Sınıfı' olarak güncelledik.

Tüm süreç boyunca emeği geçen herkese ve ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

ÖZBEKİSTAN TEKSTİL FUARI

Özbekistan Tekstil Fuarı, başlangıcından bu yana her yıl Özbekistan'ın başkenti Taşkent'teki UEC Uzexpocentre'de düzenlenen prestijli bir ticaret fuarıdır.

Bölgedeki en önemli tekstil fuarlarından biri olan Özbekistan Tekstil Fuarı, hammaddeler, tekstil makineleri, ev tekstili ve moda dahil olmak üzere geniş bir ürün kategorisi ve hizmet yelpazesi sunuyor.

Uluslararası katılımcıları ve ziyaretçileri kendisine çeken fuar, ağ oluşturma, bilgi alışverişi ve iş geliştirme için bir platform göreci görüyor.

Bizde şirketimizi temsilen fuara katılarak sektörün nabzını tutuk. Ziyaretlerimiz ve toplantılarımızla işbirliğimizi güçlendirdik ve yenilikşere göz attık.

şkenti 

KADIN GİRİŞİMCİLERİ DESTEKLEME ZİRVESİ

Yeni arayışlar Girişimi Platformu Derneği'nce (YAPDER) düzenlenen ve ana sponsorluğunu Uyumsoft'un üstlendiği 4. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni'nde başarılı kadın girişimciler ödüllendirildi. Etkinliğin 'Geleceğin 7G'sini Kadınlar Şekillendirecek' başlıklı oturumu Hepsiburada'nın destekleri ile yapılırken Bestelast Tekstil Genel Müdürü Sayın Günseli Çolakoğlu Girişimciliğe Öncülük Eden Kadın Ödülü'nü aldı. Bu plaket ile şirketimizin toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik attığı her adımın daha da görünür olmasından dolayı gurur duyuyoruz.
 

UYUMSOFT

uyumsof.jpg

YENİ MAKİNEMİZ 

makime.jpg
Üretim ağımızı genişletiyoruz!
Üretim tesisimizde verimliliği ve performans artışını katlıyor, yeni aldığımız makinemiz ile üretim ağımızı genişletmenin gururunu yaşıyoruz. Her geçen gün üretim kapasitemizi daha da arttırıyor ve değerli iş ortaklarımız için üretmeye,ürettikçe güçlenmeye devam ediyoruz.

TÜRK İPLİĞİNİN İHRACAT YOLCULUĞU

Geçtiğimiz yıllarda 'Kadın Girişimcilerin Rotası' programına konuk olan Bestelast Tekstil Genel Müdürü Sayın Günseli Çolakoğlu, Özlem Dalga ile birlikte Türk İpliğinin ihracat yolculuğu ve tekstil sektörü hakkında soruları cevapladı. 
 
bottom of page